Pohovory / Semináře

Pohovory / Semináře

POZVÁNKA NA PRACOVNÍ POHOVORY V PRAZE

Personálně-poradenská společnost Medbörse GmbH & Co.KG  srdečně zve německy mluvící lékaře, zdravotní sestry a radiologické asistenty na setkání, které se bude konat dne 8. prosince 2018 /sobota/.

Aktuálně   zprostředkováváme   pracovní   pozice   pro    anesteziology,    gynekology,     oční  lékaře,  internisty,    praktické  lékaře,    radiology,    radiologické   asistenty,    kardiology,     gastroenterology,   neurology,   chirurgy,   ortopedy,  porodní asistentky,  sálové  a    anesteziologické    sestry.


Náplň setkání:

  • prezentace společnosti a systému německého zdravotnictví
  • individuální konzultace s kandidáty
  • představení vhodných pracovních nabídek
  • pracovní pohovory

Místo konání:hotel Diplomat, Evropská 15, Praha, 160 41

Setkání se zúčastní pan Rainer Groll, dlouholetý  poradce  pro německé nemocnice a kliniky.  Jedná se o individuální konzultace spojené s pohovory, skupinové přednášky aktuálně  neorganizujeme.  Počet míst je omezen. Setkání s každým uchazečem potrvá 45-60 minut.

Registrace: V případě zájmu nám zašlete prosím svůj životopis v německém jazyce na emailovou adresu:  info@medboerse.cz .

Medbörse GmbH & Co. KG
Research & Recruiting Services
Europasstrasse 3 – D – 35394 Gießen
Mobil CZ: +420 774 524 879
E-mail: info@medboerse.cz
Internet: www.medboerse.cz

 

POZVÁNKA NA 42. SETKÁNÍ V PRAZE

Personálně-poradenská společnost Medbörse GmbH & Co.KG  srdečně zve německy mluvící lékaře, zdravotní sestry a radiologické asistenty na setkání, které se bude konat dne 6. října 2018 /sobota/.

POZVÁNKA NA 41. SETKÁNÍ V PRAZE
Personálně-poradenská společnost Medbörse GmbH & Co.KG  srdečně zve německy mluvící lékaře, zdravotní sestry a radiologické asistenty na setkání, které se bude konat dne 6. června 2018 /sobota/.

POZVÁNKA NA 40. SETKÁNÍ V PRAZE
Personálně-poradenská společnost Medbörse GmbH & Co.KG  srdečně zve německy mluvící lékaře, zdravotní sestry a radiologické asistenty na setkání, které se bude konat dne 3. března 2018 /sobota/.

POZVÁNKA NA 39. SETKÁNÍ V PRAZE
Personálně-poradenská společnost Medbörse GmbH & Co.KG  srdečně zve německy mluvící lékaře, zdravotní sestry a radiologické asistenty na setkání, které se bude konat dne 12. srpna 2017 /sobota/.

POZVÁNKA NA 38. SETKÁNÍ V PRAZE
Personálně-poradenská společnost Medbörse GmbH & Co.KG  srdečně zve německy mluvící lékaře na individuální setkání, které se bude konat dne 19.dubna 2017 /středa/.
POZVÁNKA NA 37. SETKÁNÍ V PRAZE
Personálně-poradenská společnost Medbörse GmbH & Co.KG  srdečně zve německy mluvící lékaře na individuální setkání, které se bude konat v sobotu dne 7. května 2016.

POZVÁNKA NA 36. SETKÁNÍ V PRAZE
Personálně-poradenská společnost Medbörse GmbH & Co.KG  srdečně zve německy mluvící lékaře na individuální setkání, které se bude konat v sobotu dne 2. dubna 2016.

POZVÁNKA NA 35. SETKÁNÍ V PRAZE
Personálně-poradenská společnost Medbörse GmbH & Co.KG  srdečně zve německy mluvící lékaře na individuální setkání, které se bude konat dne 25. dubna 2015.

POZVÁNKA NA 34. SETKÁNÍ V PRAZE
Personálně-poradenská společnost Medbörse GmbH & Co.KG  srdečně zve německy mluvící lékaře na individuální setkání, které se bude konat dne 11. dubna 2015.

POZVÁNKA NA 33. SETKÁNÍ V PRAZE
Personálně-poradenská společnost Medbörse GmbH & Co.KG  srdečně zve německy mluvící lékaře na individuální setkání, které se bude konat dne 7. března 2015.

POZVÁNKA NA 32. SETKÁNÍ V PRAZE
Personálně-poradenská společnost Medbörse GmbH & Co.KG  srdečně zve všechny německy mluvící lékaře na individuální setkání, které se bude konat dne 31. ledna 2015.

POZVÁNKA NA 31. SETKÁNÍ V PRAZE
Personálně-poradenská společnost Medbörse GmbH & Co.KG  srdečně zve všechny německy mluvící lékaře na individuální setkání, které se bude konat dne 6. prosince 2014.

POZVÁNKA NA 30. SETKÁNÍ V PRAZE
Personálně-poradenská společnost Medbörse GmbH & Co.KG  srdečně zve všechny německy mluvící lékaře na individuální setkání, které se bude konat dne 10.-11. listopadu 2014.

POZVÁNKA NA 29. SETKÁNÍ V PRAZE A BRATISLAVĚ
Personálně-poradenská společnost Medbörse GmbH & Co.KG  srdečně zve všechny německy mluvící lékaře na individuální setkání, které se budou konat dne 3.- 5.října  2014.

POZVÁNKA NA 28. SETKÁNÍ V PRAZE
Personálně-poradenská společnost Medbörse GmbH & Co.KG  srdečně zve všechny německy mluvící lékaře na individuální setkání, které se bude konat dne 20. září 2014.

POZVÁNKA NA 27. SETKÁNÍ V PRAZE
Personálně-poradenská společnost Medbörse GmbH & Co.KG  srdečně zve všechny německy mluvící lékaře na individuální setkání, které se bude konat dne 31. července 2014.

POZVÁNKA NA 26. SETKÁNÍ V PRAZE
Personálně-poradenská společnost Medbörse GmbH & Co.KG  srdečně zve všechny německy mluvící lékaře na individuální setkání, které se bude konat dne 7. června 2014.

POZVÁNKA NA 25. SETKÁNÍ V PRAZE
Personálně-poradenská společnost Medbörse GmbH & Co.KG  srdečně zve všechny německy mluvící lékaře na individuální setkání, které se bude konat dne 12. dubna 2014 .