Gynekolog (m/ž) – atestovaný lékař nebo rezident 2018

Atestovaný lékař nebo rezident v oboru gynekologie a porodnictví m/ž 

 
Naším klientem je největší nemocnice akutní a standardní péče (cca. 260 lůžek) v okrese v severním Hesensku. Každoročně se postará v průměru o více než 10.000 hospitalizovaných pacientů a asi 17.000 ambulantních pacientů. Podíl soukromých pacientů     a samoplátců je vyšší než celostátní průměr.

Jako fakultní nemocnice má oddělení interní medicíny, ortopedie a úrazové chirurgie, všeobecné, viscerální a cévní chirurgie, geriatrie, gynekologie a porodnictví, anesteziologie a intenzivní medicíny jakož i urologické a otolaryngologické oddělení a nabízí diferencovaný diagnostický a terapeutický rozsah služeb.

V posledních letech byla nemocnice díky značným investicím rozšířena a modernizována.

Váš profil

  • Ideálním kandidátem je zkušený specialista v oboru gynekologie a porodnictví.
  • Nicméně do úvahy připadají také mladí kandidáti, kteří v dohledné době složí atestaci a chtějí se dále rozvíjet jako operatéři.
  • Vhodný kandidát se vyznačuje vedle odborné kvalifikace také výraznou osobností, organizačními schopnostmi a dobrými týmovými a komunikačními dovednostmi. Měl by být připravený zapojit se do týmu a přinést také nové myšlenky.
  • Pro získání německé aprobace a uznání německé specializace se musí kandidát prokázat znalostí německého jazyka         na úrovni B2 (Goethe-Zertifikat, TELC-Zertifikat) a úspěšně složit odbornou zkoušku tzv.“Patientenkommunikationstest“.

Naše nabídka

  • Vynikající diagnostické a intervenční možnosti i moderní vybavení oddělení poskytují ideální základ pro gynekologickou         a porodnickou péči pacientů.
  • V případě zájmu je možné v připojené MVZ provádět dodatečně ambulantní činnost.
  • Nemocnice je ekonomicky úspěšná a má velmi dobrou pověst v okolí.

 

V  případě  zájmu  kontaktujte,  prosím,  Zuzanu  Remišovou  na telefonním čísle +420 774 524 879 nebo na emailové adrese remisova@medboerse.de .