Naše služby

Naše služby

 

1. Strukturovaný životopis a průvodní dopis 

Pomůžeme Vám s formulací německé žádosti o zaměstnání.  Známe  primáře a personalisty nemocnic, víme, jaká jsou očekávání.

2. Německý jazyk

Doporučíme  Vám učebnice němčiny, zkoušky a certifikáty dle aktuálních požadavků spolkových zemí a lektory německého jazyka pro výuku po telefonu nebo online (Skype).

3. Příprava na pohovor v Německu

Na osobním setkání Vás připravíme na pracovní pohovor s německým zaměstnavatelem formou simulace.

4. Pracovní pohovor s hospitací

Zajistíme  pracovní  pohovor s  2- denní  hospitací  u  německého  zaměstnavatele.  Během  prvního dne Vás představíme primáři oddělení a personálnímu  vedení,  taktéž  si  prohlédnete  nemocnici. Druhý a  třetí  den  strávíte na  hospitaci na oddělení, kde se seznámíte s potencionálními kolegy a  získáte  bližší  informace  o  fungování  oddělení  (pracovní atmosféra, přístrojové vybavení apod.).

5. Pracovní smlouva

Garantujeme rovnocenné pracovní podmínky ve srovnání s německými lékaři.

6. Potřebná povolení

Pomůžeme  s  vyřízením   aprobace  a  následným  uznáním specializace (aprobace min. 2-3 týdny, uznání specializace 6–8 týdnů v závislosti na lékařské komoře). S aprobací již můžete v Německu pracovat jako lékař/-ka.

7. Poradenství před a po nástupu do nemocnice

Personální  oddělení  v nemocnici Vám pomůže vyřešit různé záležitosti (např.  ubytování, založení účtu, přihlášení na úřady, škola pro  děti).  K  dispozici  jsou  Vám  po  celou  dobu i naši  poradci, na které  se můžete  s  případnými dotazy kdykoliv obrátit, taktéž před nástupem do nemocnice obdržíte od nás brožurku s praktickými informacemi, která Vám mnohé otázky zodpoví.

“Medbörse GmbH & Co. KG poskytuje kandidátům všechny služby bezplatně.