Pohovory / Semináře

Pohovory / Semináře

POZVÁNKA NA PRACOVNÍ POHOVORY V PRAZE

Personálně-poradenská společnost Medbörse GmbH & Co.KG  srdečně zve německy mluvící lékaře, zdravotní sestry a radiologické asistenty na setkání, které se bude konat dne 3. března 2018 /sobota/.
 

Aktuálně zprostředkováváme pracovní pozice pro anesteziology, gynekology, oční lékaře, internisty, kardiology, gastroenterology, neurology, chirurgy, ortopedy, praktické lékaře, sálové a anesteziologické sestry a radiologické asistenty.
 
Náplň setkání:

  • prezentace společnosti a systému německého zdravotníctví
  • individuální konzultace s kandidáty
  • představení vhodných pracovních nabídek
  • pracovní pohovor

Místo konání: Hotel Diplomat, Evropská 15, Praha, 160 41

Setkání se zúčastní pan Rainer Groll, dlouholetý poradce pro německé nemocnice a kliniky.
Jedná se o individuální konzultace spojené s pohovory, skupinové přednášky aktuálně neorganizujeme. Počet míst je omezen. Setkání s každým uchazečem potrvá 45-60 minut.

Registrace: V případě zájmu nám zašlete prosím svůj životopis v německém jazyce na emailovou adresu:  info@medboerse.cz .

Medbörse GmbH & Co. KG
Research & Recruiting Services
Europasstrasse 3 – D – 35394 Gießen
Mobil CZ: +420 774 524 879
E-mail: info@medboerse.cz
Internet: www.medboerse.cz

 

 

„Vítáni jsou i lékaři bez certifikátu B2 s dobrou angličtinou.“

POZVÁNKA NA 39. SETKÁNÍ V PRAZE

 

Na tomto setkání se můžete dozvědět:

  • Kdo jsme a jaké služby nabízíme?
  • Jak získat vhodné pracovní místo v německé nemocnici?
  • Jaká je struktura německých nemocnic a jak funguje zdravotnictví v Německu?
  • Jak postupovat při vyřízení aprobace a uznání specializace?
  • Co očekávat po nástupu v německé nemocnici?
  • A další rady a tipy

Místo konání: Hotel Diplomat, Evropská 15, Praha, 160 41

Setkání se zúčastní pan Rainer Groll, dlouholetý poradce pro německé nemocnice a kliniky. Zájemcům s dobrou němčinou (min.úroveň B2) bude nabídnuta možnost osobního pohovoru pro získání atraktivního pracovního místa v Německu.
Jedná se o individuální konzultace spojené s pohovory, skupinové přednášky aktuálně neorganizujeme! Počet míst je omezen. Setkání s každým uchazečem potrvá 45-60 minut.

Registrace: V případě zájmu nám zašlete svůj životopis v německém jazyce na emailovou adresu:  info@medboerse.cz .

Medbörse GmbH & Co. KG
Research & Recruiting Services
Europasstrasse 3 – D – 35394 Gießen
Mobil CZ: +420 774 524 879
E-mail: info@medboerse.cz
Internet: www.medboerse.cz

POZVÁNKA NA 38. SETKÁNÍ V PRAZE
Personálně-poradenská společnost Medbörse GmbH & Co.KG  srdečně zve německy mluvící lékaře na individuální setkání, které se bude konat dne 19.dubna 2017 /středa/.
POZVÁNKA NA 37. SETKÁNÍ V PRAZE
Personálně-poradenská společnost Medbörse GmbH & Co.KG  srdečně zve německy mluvící lékaře na individuální setkání, které se bude konat v sobotu dne 7. května 2016.

POZVÁNKA NA 36. SETKÁNÍ V PRAZE

Personálně-poradenská společnost Medbörse GmbH & Co.KG  srdečně zve německy mluvící lékaře na individuální setkání, které se bude konat v sobotu dne 2. dubna 2016.

POZVÁNKA NA 35. SETKÁNÍ V PRAZE

Personálně-poradenská společnost Medbörse GmbH & Co.KG  srdečně zve německy mluvící lékaře na individuální setkání, které se bude konat dne 25. dubna 2015.

POZVÁNKA NA 34. SETKÁNÍ V PRAZE

Personálně-poradenská společnost Medbörse GmbH & Co.KG  srdečně zve německy mluvící lékaře na individuální setkání, které se bude konat dne 11. dubna 2015.

POZVÁNKA NA 33. SETKÁNÍ V PRAZE

Personálně-poradenská společnost Medbörse GmbH & Co.KG  srdečně zve německy mluvící lékaře na individuální setkání, které se bude konat dne 7. března 2015.
POZVÁNKA NA 32. SETKÁNÍ V PRAZE

Personálně-poradenská společnost Medbörse GmbH & Co.KG  srdečně zve všechny německy mluvící lékaře na individuální setkání, které se bude konat dne 31. ledna 2015.

POZVÁNKA NA 31. SETKÁNÍ V PRAZE

Personálně-poradenská společnost Medbörse GmbH & Co.KG  srdečně zve všechny německy mluvící lékaře na individuální setkání, které se bude konat dne 6. prosince 2014.
POZVÁNKA NA 30. SETKÁNÍ V PRAZE

Personálně-poradenská společnost Medbörse GmbH & Co.KG  srdečně zve všechny německy mluvící lékaře na individuální setkání, které se bude konat dne 10.-11. listopadu 2014.
POZVÁNKA NA 29. SETKÁNÍ V PRAZE A BRATISLAVĚ

Personálně-poradenská společnost Medbörse GmbH & Co.KG  srdečně zve všechny německy mluvící lékaře na individuální setkání, které se budou konat dne 3.- 5.října  2014.
POZVÁNKA NA 28. SETKÁNÍ V PRAZE

Personálně-poradenská společnost Medbörse GmbH & Co.KG  srdečně zve všechny německy mluvící lékaře na individuální setkání, které se bude konat dne 20. září 2014.
POZVÁNKA NA 27. SETKÁNÍ V PRAZE

Personálně-poradenská společnost Medbörse GmbH & Co.KG  srdečně zve všechny německy mluvící lékaře na individuální setkání, které se bude konat dne 31. července 2014.
POZVÁNKA NA 26. SETKÁNÍ V PRAZE

Personálně-poradenská společnost Medbörse GmbH & Co.KG  srdečně zve všechny německy mluvící lékaře na individuální setkání, které se bude konat dne 7. června 2014.

POZVÁNKA NA 25. SETKÁNÍ V PRAZE

Personálně-poradenská společnost Medbörse GmbH & Co.KG  srdečně zve všechny německy mluvící lékaře na individuální setkání, které se bude konat dne 12. dubna 2014 .